Ajansımızın Bölge Tanıma Çalısmaları Basladı

20 Ağustos 2010 Cuma 22:34
  • Ajansımızın Bölge Tanıma Çalısmaları Basladı

Kurulus çalismalarini önemli ölçüde tamamlayarak resmi açilisini 5 Aralik 2009 günü yapan Ajansimiz, Ön Bölgesel Gelisme Plani çalismalarina hemen basladi.

Bu kapsamda, bölgenin taninmasi, bölgede yürütülmekte olan proje ve çalismalarin tespiti amaciyla, Ajansimiz tarafindan Diyarbakir ve Sanliurfa’daki çesitli kurum ve kuruluslara ziyaretler yapilmaktadir.

Bu çerçevede, 21.12.2209 günü Genel Sekreterimiz Dr. Ilhan KARAKOYUN ve Ajans Uzmanlarimizdan Emin GITMEZ ve Baver AYDIN’in katilimiyla, Diyarbakir KOSGEB Müdürlügü ve Diyarbakir Kültür ve Turizm Müdürlügü ziyaret edildi.

 

22.12.2209 günü Genel Sekreterimiz Dr. Ilhan KARAKOYUN ve Ajans Uzmanlarimizdan Emin GITMEZ, M. Emin BAKIR ve Halil ÇAKALLI’nin katilimiyla, S.urfa KOSGEB Müdürlügü, S.urfa Kültür ve Turizm Müdürlügü ve S.urfa Sanayi ve Ticaret Odasi Baskanligi ziyaret edildi ve S.urfa ile ilgili çesitli bilgiler ve dokümanlar temin edildi.

25.12.2209 günü de Genel Sekreterimiz Dr. Ilhan KARAKOYUN ve Ajans Uzmanlarimizdan Hikmet DENIZ, Selçuk MENGÜVERDI ve Hamit BIRTANE’nin katilimiyla, Diyarbakir TÜIK Bölge Müdürlügü ziyaret edildi ve D.bakir ve S.urfa ile ilgili çesitli istatistikî bilgiler ve dokümanlar temin edildi.