Diğer Haberler
  • Fizibilite Desteği Programı Sonuçları Açıklandı! Fizibilite Desteği Programı Sonuçları Açıklandı! 19 Şubat 2021 Cuma 15:49 Detaylı Bilgi Ajansımız tarafından 2020 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesi çerçevesinde; Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na (DYK) uygun olarak 18.08.2020 tarihinde Fizibilite Desteği Programı ilan edilmiştir.
  • Ajansımız Yönetim Kurulu Diyarbakır’da Toplandı Ajansımız Yönetim Kurulu Diyarbakır’da Toplandı 17 Şubat 2021 Çarşamba 14:00 Detaylı Bilgi Karacadağ Kalkınma Ajansı Yönetim Kuru7lu Toplantısı, Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Diyarbakır Valisi ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya’nın katılımıyla Diyarbakır’da Karacadağ Kalkınma Ajansı ana hizmet binasında gerçekleştirildi.
  • Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez’den Diyarbakır ve Şanlıurfa’ya Çalışma Ziyareti Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez’den Diyarbakır ve Şanlıurfa’ya Çalışma Ziyareti 15 Şubat 2021 Pazartesi 15:18 Detaylı Bilgi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Çetin Ali Dönmez, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da bakanlığın destekleri ile gerçekleştirilen projeleri ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.
  • Viranşehir Sanayisine 8.2 Milyon Tl’lik ‘taze Kaynak’ Viranşehir Sanayisine 8.2 Milyon Tl’lik ‘taze Kaynak’ 12 Şubat 2021 Cuma 13:01 Detaylı Bilgi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü Koordinasyonunda çalışmalarını sürdüren Ajansımız, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde sanayinin gelişimi amacıyla Cazibe Merkezleri Destekleme Programı (CMDP) kapsamında 6.8 Milyon TL’lik destek sağlayacak.