Diğer Haberler
  • 2018 Fizibilite Desteği Programı 1. Dönem Değerlendirme Sonuçları 2018 Fizibilite Desteği Programı 1. Dönem Değerlendirme Sonuçları 10 Aralık 2018 Pazartesi 17:46 Detaylı Bilgi Ajansımız tarafından 2018 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesi çerçevesinde; Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na (DYK) uygun olarak 08.07.2018 tarihinde Fizibilite Desteği Programı ilan edilmiştir.
  • Genel Müdürümüz Yeniçeri’den Ajansımıza Ziyaret Genel Müdürümüz Yeniçeri’den Ajansımıza Ziyaret 08 Aralık 2018 Cumartesi 16:24 Detaylı Bilgi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Sayın Barış Yeniçeri, Ajansımızı ziyaret etti.
  • Ajans Yönetim Kurulu Milli Teknoloji ve Güçlü Sanayi Hamlesi Gündemi ile Toplandı Ajans Yönetim Kurulu Milli Teknoloji ve Güçlü Sanayi Hamlesi Gündemi ile Toplandı 05 Aralık 2018 Çarşamba 20:48 Detaylı Bilgi Karacadağ Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı, Diyarbakır Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU başkanlığında, Şanlıurfa Valisi Sayın Abdullah ERİN ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Diyarbakır’da yapıldı. Milli Teknoloji ve Güçlü San Hasan Basri GÜZELOĞL Geleceği, Sorunlar ve Çözüm Önerileri” gündemiyle gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Diyarbakır ve Şanlıurfa İl Sanayi ve Teknoloji Müdürleri, KOSGEB İl Müdürleri, Organize Sanayi Bölgeleri Başkanları, iş dünyasından kanaat önderleri, sanayiciler, rektörler, teknokent/teknopark müdürleri ve sanayi derneklerinin temsilcileri katıldı.
  • Ajansımız 2018 Yılı Fizibilite Desteği Programı Aralık Ayında da Proje Başvurularını Almaya Devam Edecek Ajansımız 2018 Yılı Fizibilite Desteği Programı Aralık Ayında da Proje Başvurularını Almaya Devam Edecek 22 Kasım 2018 Perşembe 16:53 Detaylı Bilgi Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından, TRC2 Bölgesinin kalkınması ve rekabet gücü açısından önemli fırsatlardan yararlanılmasına, bölge ekonomisine yönelik tehdit ve risklerin önlenmesine, bölgenin yenilik ve girişimcilik kapasitesinin geliştirilmesine yönelik olarak fizibilite çalışmalarına doğrudan mali destek sağlamak amacıyla ilan edilen 1 Milyon 190 Bin TL bütçeli 2018 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında Aralık ayında da Fizibilite başvuruları alınmaya devam edecek.