İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Cazibe Merkezleri Destekleri Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Şanlıurfa II. Organize Sanayi Bölgesinde Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme ve Eğitim Merkezi Projesi için bir mal alım ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Cazibe Merkezleri Destekleri Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Şanlıurfa II. Organize Sanayi Bölgesi’nde Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme ve Eğitim Merkezi Projesi için bir mal alım ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.


İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Paşabağı Mah. Adalet Caddesi No: 9, 63040 Haliliye/Şanlıurfa adresinden veya www.sutso.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.


Teklif teslimi için son tarih ve saati: 04.05.2023 saat:13:50


Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar www.sutso.org.tr ve www.karacadag.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.


Teklifler, 04.05.2023 tarihinde, saat 14:00’te ve Paşabağı Mah. Adalet Caddesi No: 9, 63040 Haliliye/Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


Detay bilgiler, Teklif Dosyası ve Satın Alma Rehberi'ni indirmek için lütfen tıklayınız.