İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

Diyarbakır OSB Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğünce geliştirilen Bölgesel Kalkınma Odaklı Acil Eylem Programı (BOTAP) kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır OSB İşlik Projesi için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı (1640 ve 1638 nolu parsellerde 14.000 m² kapalı alan olmak üzere; zemin kat ve asma kattan oluşan 14 adet işlik inşaatı ve imalatı yapılacaktır.)

Başvuru sahibi: Diyarbakır Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Referans No: TRC2/23/BOTAP/01

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 25.07.2023 Salı günü Saat: 13:30


İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binası Yenişehir/Diyarbakır adresinden veya ; www.diyarbakirosb.org.tr ve   www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.diyarbakirosb.org.tr ve   www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 25.07.2023 Salı günü Saat: 13:30’da ve Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binası Yenişehir/Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale Dosyası için tıklayınız.