İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme ve Eğitim Merkezi
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme ve Eğitim Merkezi

Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu ve İşletici A.Ş. , Karacadağ Kalkınma Ajansı BOTAP ( Bölgesel Kalkınma Odaklı Toparlanma Acil Eylem Planı ) Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu ve İşletici A.Ş.de Teknokent Binası Tadilatı, Teras Tadilatı , Dış Cephe Tadilatı için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Ulubağ Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:287/A Haliliye Şanlıurfa adresinden veya www.sanliurfateknokent.com.tr , www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 16.10.2023 - 13:50

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.sanliurfateknokent.com.tr ve www.karacadag.gov.tr yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 16.10.2023 tarihinde, saat 14:00’da ve Dosyası Ulubağ Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:287/A Z1 Eğitim Salonu Haliliye Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale dosyası için tılayınız.