Kurum/firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

Kurum/Firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi sınırları dâhilinde yol ve kaldırım çalışması yapılması yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı (Diyarbakır İlave OSB ve Mevcut OSB Arasındaki Eksik Bağlantı Yolunun Yapılması Sureti ile Hizmet Kalitesinin Artırılması Projesi)

Başvuru sahibi: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Referans No: TRC2/18/SANAYİ/0002

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05 Ekim 2018 Cuma günü Saat: 14.00

 


İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1

Yenişehir/Diyarbakır adresinden veya http://diyarosb.com ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.


Teklifler, 05/10/2018 tarihinde, saat 14:30’da ve Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binası   Yenişehir/Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale Dosyası için tıklayınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız.