Kurum/firma Unvanı: Bazalttaş Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

Kurum/Firma Unvanı: Bazalttaş Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti

Bazalttaş Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti., Karacadağ Kalkınma Ajansı KOBİ, Yazılım ve Tasarım Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Esentepe Mah 293 Sok Hasan Zeki İyigün Apt No 3/13 Karaköprü Şanlıurfada Bazalt Taş Üretim Hattının Geliştirilmesiyle Yeni Pazarlara Erişim Sağlanması ve Üretimde Modernizasyon Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Mal Alımı İhale İlanı

Başvuru sahibi: Bazalttaş Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Referans No: TRC2/18/KOBİ/0041

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 26 Ekim 2018 Cuma günü Saat:10:00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Esentepe Mah 293 Sok Hasan Zeki İyigün Apt No 3/13 Karaköprü Şanlıurfa adresinden veya www.bazalttas.com, www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.


Teklifler, 26.10.2018 tarihinde, saat 10:00’da ve Dosyası Esentepe Mah 293 Sok Hasan Zeki İyigün Apt No 3/13 Karaköprü Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale Dosyası için tıklayınız.