İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Bulut Konfeksiyon – Recep Bulut
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Bulut Konfeksiyon – Recep Bulut

Bulut Konfeksiyon-Recep Bulut, Karacadağ Kalkınma Ajansı Kobi, Yazılım ve Tasarım Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakırda Bulut Tekstil Yenilikçi Üretim ile Dış Pazara Özel Ürün Yeniliğine Başlıyor Projesi için mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Mal Alım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Bulut Konfeksiyon-Recep Bulut

Referans No: TRC2/18/KOBİ/0020

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 17 Ocak 2019 Perşembe günü Saat: 10.30

 

İhale Kapsamında;

Lot 1: 1) 4 Adet D.Drive Full Otomatik 5 İplik Overlok, 2) 3 Adet Düz İlik Makinesi, 3) 3 Adet Kollu Kot Makinesi 3 İğne Çekicili, 4) 1 Adet Kovalı Düğme Makinesi, 5) 6 Adet Punteriz, 6) 2 Adet Delmeli Kuş Gözü

Lot 2: 1) 4 Adet 3 İğne Kafadan Motorlu Zincir Makinesi, 2) 7 Adet Elektronik Çift İğne Dikiş Makinesi

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Tepe Mah. Merkez cad. no:127 Bismil / DİYARBAKIR adresinden veya www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.


Teklifler, 17 Ocak 2019 tarihinde, saat 10:30’da ve Tepe Mah. Merkez cad. no:127 Bismil / DİYARBAKIR adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.