İhale İlanı – Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı – Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde TRC2/18/SANAYİ/0004 nolu Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi 3.Kısım İlave Alan Doğu Tarafı İçme Suyu Ana Şebeke Altyapısı İnşaatı için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü

Referans No: TRC2/18/SANAYİ/0014

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 4 Şubat 2019 Pazartesi günü Saat: 14.00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa-Gaziantep Karayolu 15. KM ŞANLIURFA/TÜRKİYE adresinden veya http://www.suosb.org.tr ve http://www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.


Teklifler, 04/02/2019 tarihinde, saat 14:00’de ve Şanlıurfa OSB Müdürlüğü Toplantı Salonunda Şanlıurfa Gaziantep Karayolu 15. KM ŞANLIURFA / TÜRKİYE adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.