İhale İlanı-kurum / Firma Unvanı: Alansan İnşaat Tel Örme Makine Gayrimenkul Değerleme İth. ve İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı-kurum / Firma Unvanı: Alansan İnşaat Tel Örme Makine Gayrimenkul Değerleme İth. ve İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Alansan İnşaat Tel Örme Makine Gayrimenkul Değerleme İth. ve İhr. San. Tic. Ltd. Şti., Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 yılı KOBİ, Yazılım ve Tasarım Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakırda ALANSAN İnşaatın Makine Altyapısının Güçlendirerek Ulusal Pazarda Rekabet Gücünü Artırmak ve İhracatta Başlamasını Sağlamak Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Mal Alım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Alansan İnşaat Tel Örme Makine Gayrimenkul Değerleme İth. ve İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Referans No: TRC2/18/KOBİ/0039

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 18 Şubat 2019 Pazartesi günü Saat: 10.00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi, Elazığ yolu 22. km 1. Etap 8. Cad. No: 8/2 Yenişehir / DİYARBAKIR adresinden veya www.karacadag.gov.tr internet adresinden temin edilebilir.


Teklifler, 18.02.2019 tarihinde, saat 11:00’da ve Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi, Elazığ yolu 22. km 1. Etap 8.Cad. No: 8/2 Yenişehir / DİYARBAKIR adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.