İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi sınırları dahilinde yol ve kaldırım çalışması yapılması yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Yenişehir/Diyarbakır adresinden veya http://diyarosb.com ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 03 Mayıs 2019 Cuma günü Saat: 14.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://diyarosb.com ve www.karacadag.gov.tr üzerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 03.05.2019 tarihinde, saat 14:30’da ve Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binası Yenişehir/Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale dosyası için tıklayınız.
Proje için tıklayınız.