İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Alk Tekstil İnş. Elek. Tarım ve Hay. Taş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: Alk Tekstil İnş. Elek. Tarım ve Hay. Taş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Alk Tekstil İnş. Elek. Tarım Ve Hay. Taş. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti., Karacadağ Kalkınma Ajansı, KOBİ, Yazılım ve Tasarım Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Yaytaş Mahallesi Organize Sanayi 8. Cad. No: 9/1 Yenişehir/DİYARBAKIR da ‘Alkan Tekstil İhracat Kapasitesini Artırıcı Uygulamalar İle Ürün Çeşitliliğine Geçiyor için bir mal alımı işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Mal Alım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Alk Tekstil İnş. Elek. Tarım Ve Hay. Taş. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Referans No: TRC2/18/KOBİ/0016

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü Saat: 13.30

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Yaytaş Mahallesi Organize Sanayi 8. Cad. No: 9/1 Yenişehir/DİYARBAKIR adresinden veya  www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.


Teklifler, 13 Mayıs 2019 tarihinde, saat 13:30’da ve Yaytaş Mahallesi Organize Sanayi 8. Cad. No: 9/1 Yenişehir/DİYARBAKIR adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.