İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Azya Tekstil Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Azya Tekstil Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

AZYA Tekstil Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited ŞirketiKaracadağ Kalkınma Ajansı, 2018 Yılı KOBİ, Yazılım ve Tasarım Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Bismil /DİYARBAKIRdaAzya Tekstil Tasarım ve Baskı Teknolojileri Altyapısını Geliştirerek Doğrudan İhracata Başlıyorprojesi için bir mal alımı işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhale Kapsamında;

1) 44 Adet Ultra Kısa İp Kesmeli Düz Dikiş Makinesi

2) 44 Adet Pnömatik Ayak Kaydırmalı Yağsız Overlok Makinesi

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Ulutürk Köyü Pafta 3 Ada 422 parsel 455 Eski Tekel İşletmeleri Bismil /DİYARBAKIR adresinden veya  www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati:12 Haziran 2019 Saat:14:30

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar;  www.karacadag.gov.tr yayınlanacaktır.

Teklifler12 Haziran 2019 tarihinde, saat 14:30’da ve Ulutürk Köyü Pafta 3 Ada 422 parsel 455 Eski Tekel İşletmeleri Bismil /DİYARBAKIRadresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale dosyası için tıklayınız.