İhale İlanı – Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı – Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü

Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı, 2018 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde TRC2/18/SANAYİ/0007 nolu Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Sınır Hattı İhata Duvarı Yapılması Yapım İşi İhalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü

Referans No: TRC2/18/SANAYİ/0007

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 13/12/2019 Cuma Günü Saat: 15:00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Karacadağ Kalkınma Ajansı, Selahattin Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı No 19/B 21080- Bağlar/ Diyarbakır adresinden veya www.dtiosb.org ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.dtiosb.org ve www.karacadag.gov.tr yayınlanacaktır.
Teklifler, 13/12/2019 tarihinde, saat 15:00’da ve Karacadağ Kalkınma Ajansı, Selahattin Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı No 19/B 21080 - Bağlar/ Diyarbakır Fırat Toplantı Salonu adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.