İhale İlanı – Kurum / Firma Unvanı: Bir-kar Tarım Gıda İnş. Nak. Pet. Ürn. Paz. San. Tic. Ltd. Şti
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı – Kurum / Firma Unvanı: Bir-kar Tarım Gıda İnş. Nak. Pet. Ürn. Paz. San. Tic. Ltd. Şti

Bir-kar Tarım Gıda İnş. Nak. Pet. Ürn. Paz. San. Tic. Ltd. Şti, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Tarıma Dayalı Sanayide Entegre Kaynak Verimliliği Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Organize Sanayi Sitesi 2.Etap 15.Cad. No:15 Yenişehir/DİYARBAKIR da bulunan Bir-kar Tarım Gıda İnş. Nak. Pet. Ürn. Paz. San. Tic Ltd. Şti. de BİR-KAR Mercimek İşleme tesisi Proses optimizasyonu için bir mal alımı işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Mal Alım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Bir-kar Tarım Gıda İnş. Nak. Pet. Ürn. Paz. San. Tic. Ltd. Şti

Referans No: TRC2/19/EKV/0024

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 20/12/2019 Cuma Günü Saat: 10:30

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Bir-Kar Tarım Gıda İnş. Nak. Pet. Ürn. Paz. San. Tic Ltd. Şti.’nin Organize Sanayi Sitesi 2.Etap 15. Cad. No:15 Yenişehir/DİYARBAKIR da bulunan adresinden veya www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; ek www.karacadag.gov.tr yayınlanacaktır.


Teklifler, 20/12/2019 tarihinde, saat 10:30’da ve Bir-kar Tarım Gıda İnş. Nak. Pet. Ürn. Paz. San. Tic.  Ltd. Şti.’nin Organize Sanayi Sitesi 2.Etap 15. Cad. No:15 Yenişehir/DİYARBAKIR adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.