İhale İlanı: Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı: Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Cazibe Merkezleri Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi sınırları dâhilinde DİYARBAKIR 1. KARMA OSBNİN (1. VE 2. İLAVE) ÜRETİM ALTYAPISININ İYİLEŞTİRİLMESİ PROJESİ ile Diyarbakır OSB Sınırlarında 10 Adet İçme Suyu Sondaj kuyusu ve Müştemilatları yapımı için yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Yenişehir/Diyarbakır adresinden veya http://diyarosb.com ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 20/02/ 2020 Çarşamba günü Saat: 13:30’dir

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://diyarosb.com ve www.karacadag.gov.tr üzerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 20/02/ 2020 günü Saat: 14:00 ’te   Diyarbakır-Elazığ karayolu üzeri 22.km. Yaytaş Mah. OSB 1. Cadde No:1 Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binası Yenişehir/Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale dosyası için tıklayınız.

ihale şartnamesinde 10.02.2020 tarihinde zeyilname yapılmıştır.