İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: S.s. Diyarbakır Yeni 4. Oto Tamircileri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı- Kurum / Firma Unvanı: S.S. Diyarbakır Yeni 4. Oto Tamircileri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi

Sınırlı Sorumlu Diyarbakır Yeni 4. Oto Tamircileri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır Kayapınar ilçesinde 4. Oto sanayide Güvenli Yaşam Projesi için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: S.S. Diyarbakır Yeni 4. Oto Tamircileri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi
Referans No: TRC2/19/SANAYİ/0013

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 28 Şubat 2020 Cuma günü Saat:15:00

 


İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Karacadağ Kalkınma Ajansı, Selahattin Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı No 19/B 21080 - Bağlar/ Diyarbakır adresinden veya www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.karacadag.gov.tr yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 28/02/2020 tarihinde, saat 16:00’da ve Karacadağ Kalkınma Ajansı, Selahattin Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı No 19/B Dicle Toplantı Salonu, 21080 - Bağlar/ Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır18.02.2020 tarihinde zeyilname yapılmıştır.
"

Sınırlı Sorumlu Diyarbakır Yeni 4. Oto Tamircileri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında desteklenen 4. Oto sanayide Güvenli Yaşam Projesi kapsamında yapılacak yapım işi ihalesi ile ilgili dokümanda aşağıda belirtilen değişiklik yapılmıştır.

İSTEKLİLERE TALİMATLAR

Madde 2- İhale konusu işe ilişkin bilgiler

Eski hali:

c)            …..…

6 Kva Otomatik Güç Kaynaği

adet

1

 

Yeni hali:

n)            ………

10 Kva Otomatik Güç Kaynaği

adet

1

 

İş bu zeyilname, İhale Dokümanının İSTEKLİLERE TALİMATLAR Kısmının 14. maddesine göre düzenlenmiştir."


İhale Dosyasının Son hali için tıklayınız.