İhale İlanı: Kurum / Firma Unvanı: Mega Çırçır Yağ San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı: Kurum / Firma Unvanı: Mega Çırçır Yağ San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Mega Çırçır Yağ San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Tarıma Dayalı Sanayide Entegre Kaynak Verimliliği Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakırda Mega Çırçır Üretim Hattında Entegre Kaynak Verimliliği İyileştirmeleri İle Rekabet Edebilirlik Gücünü Artırıyor Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Mal Alım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Mega Çırçır Yağ San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Referans No: TRC2/19/EKV/0010

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 13.04.2020 Pazartesi Günü Saat: 10:30

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Köseli Mah. Diyarbakır Bulv. Mega Çırçır ve Yağ Fabrikası No: 83 Bismil/Diyarbakır adresinden veya www.karacadag.gov.tr internet adresinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.karacadag.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 13.04.2020 tarihinde, saat 10:30’da ve Köseli Mah. Diyarbakır Bulv. Mega Çırçır ve Yağ Fabrikası No: 83 Bismil/Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.