İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ( Yol Yapım İşi)
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (Yol Yapım İşi)

Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı, 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Viranşehir Organize Sanayi Bölgesinde TRC2/19/SANAYİ/0022 nolu Viranşehir OSB Altyapı (Yol, Atık su, Yağmursuyu, İçme suyu) Eksiklerinin Giderilmesi Projesi (Yol Yapım İşi) İnşaatı için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı (Yol Yapım İşi)

Başvuru sahibi: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

Referans No: TRC2/19/SANAYİ/0022

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 31 Ağustos 2020 Pazartesi günü   Saat: 14.00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Viranşehir Kaymakamlığı Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinden veya http://www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.karacadag.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.


Teklifler, 31/08/2020 tarihinde, saat 14:15’da ve Viranşehir Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.