İhale İlanı - Kurum/firma Unvanı: S.s. Metal İşleri Küçük Sanayi Sitesi Hizmet Kooperatifi
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum/firma Unvanı: S.S. Metal İşleri Küçük Sanayi Sitesi Hizmet Kooperatifi

S.S. Metal İşleri Küçük Sanayi Sitesi Hizmet Kooperatifi, Karacadağ Kalkınma Ajansı, 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Metal İşleri Küçük Sanayi Sitesinde TRC2/19/SANAYİ/0021 nolu Metal Sanayi Sitesi Altyapı ve Üst Yapı Düzenlemesi İnşaatı için 2 Lot;

Lot 1: Kapalı Devre Kamera Sistemi Kurulumu, Aydınlatma Sistemi Kurulumu,

Lot 2: Bekçi Kulübesi Yapımı, Kilitli Parke Döşenmesi, Beton zemin yapılması, Su yolları ve ızgara yapımı,

yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: S.S. Metal İşleri Küçük Sanayi Sitesi Hizmet Kooperatifi Referans No: TRC2/19/SANAYİ/0021

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 14 Eylül 2020 Pazartesi günü Saat: 15.00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Bağcılar Mah. 1254. Sokak Metal İşleri Sanayi Sitesi Bağlar / Diyarbakır adresinden veya http://www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.karacadag.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.


Teklifler, 14/09/2020 tarihinde, saat 16:00’da ve Bağcılar Mah. 1254. Sokak Metal İşleri Sanayi Sitesi Bağlar / Diyarbakır adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

Not: S.S. Metal İşleri Küçük Sanayi Sitesi Hizmet Kooperatifi, 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı desteklenen Metal Sanayi Sitesi Altyapı ve Üst Yapı Düzenlemesi İnşaatı projesi için yapacağı Yapım İşi ihalesinde Zeyilname yapılmıştır. Güncel İhale Dokümanına aşağıdaki linkten erişim sağlanabilir.

İhale Dosyasının son hali için tıklayınız.