İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ( Yol Yapım İşi)
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ( Yol Yapım İşi)

Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı, 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Viranşehir Organize Sanayi Bölgesinde TRC2/19/SANAYİ/0022 nolu Viranşehir Osb Altyapı (Yol, Atıksu, Yağmursuyu, İçmesuyu) Eksiklerinin Giderilmesi Projesi (Yol Yapım İşi) İnşaatı için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

Referans No: TRC2/19/SANAYİ/0022

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 08 Ekim 2020 Perşembe günü     Saat: 14.00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Viranşehir Kaymakamlığı Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinden veya http://www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.karacadag.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.


Teklifler, 08/10/2020 tarihinde, saat 14:15’da ve Viranşehir Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.