İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Gıda İhtisas Osb ( İptal)
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Şanlıurfa Gıda İhtisas OSB (İPTAL)

Bu ihale Kalkınma Ajansları Tarafından Sağlanan Destekler İçin Satın Alma Rehberi 2.11 Satın Alma Sürecinin İptali maddesinin b ve c bentleri uyarınca Yararlanıcı tarafından iptal edilmiştir.

Şanlıurfa Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Şanlıurfa Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde TRC2/19/SANAYİ/0027 nolu ŞANLIURFA GIDA İHTİSAS OSB ALT YAPI VE  ÜST YAPI HAZIRLIKLARININ YAPILMASI (Şanlıurfa Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde bulunan yolların açılması, stabilize yapılması asfalta hazır hale getirilmesi)   İnşaatı için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Paşabağı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şanlıurfa Valiliği A Blok Kat:2 Oda No:96 adresinden veya http://www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saat:22/10/2020 saat:17:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.karacadag.gov.tr yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 23/10/2020 tarihinde, saat 14:00’da ve Şanlıurfa Valiliği Toplantı Salonunda Paşabağı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:77 Hükümet Konağı Haliliye/Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale dosyası için tıklayınız.