İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Tarıma Dayalı İhtisas Osb Yönetimi
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Tarıma Dayalı İhtisas OSB Yönetimi

Diyarbakır Tarıma Dayalı İhtisas OSB Yönetimi, Cazibe Merkezilerini Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır TDİ OSB Kapasite Geliştirme Projesi kapsamında bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Diyarbakır Tarıma Dayalı İhtisas OSB Yönetimi, Cazibe Merkezilerini Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile “Diyarbakır TDİ OSB Kapasite Geliştirme Projesi” kapsamında bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Şanlıurfa Yolu Üzeri 25. Km. Övündüler Mevkii Diyarbakır Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi Bölgesi adresinden veya www.diyarbakirbesiosb.org.tr ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Konu: Yapım İşi İhale İlanı

Başvuru Sahibi: Diyarbakır Tarıma Dayalı İhtisas OSB

Referans No: TRC2/20/CMDP/03

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 03 Haziran 2021 - Perşembe - 11:00

 

Teklifler, 03/06/2021 tarihinde, saat 13:00’de Karacadağ Kalkınma Ajansı Fırat Mah. Urfa Bulvarı No:142 Kayapınar/DİYARBAKIR adresinde bulunan toplantı salonunda yapılacak oturumda açılacaktır.


ihale dosyası için tıklayınız.