İhale İlanı: Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde Sektörel Kümelenmenin Tamamlanması Yapım İşi
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı: Kurum / Firma Unvanı: Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde Sektörel Kümelenmenin Tamamlanması Yapım İşi

Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde Sektörel Kümelenmenin tamamlanması için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünden veya www.dtiosb.org ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saat: 30/07/2021, 14:00

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.dtiosb.org ve www.karacadag.gov.tr yayınlanacaktır.

 

Teklifler: 30/07/2021 tarihinde, saat 14:00’da ve Karacadağ Kalkınma Ajansı, Fırat Mah. Urfa Bulvarı No:142 Kayapınar/DİYARBAKIR adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.


İhale ilanı için tıklayınız.

İhale dosyası için tıklayınız.