İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ( Elektrik Altyapı Yapım İşi )
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (Elektrik Altyapı Yapım İşi)

Şanlıurfa Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Cazibe Merkezleri Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi Elektrik, Kanalizasyon (Pissu) ve Yağmursuyu Altyapısının Kurulması Projesi için bir Elektrik Altyapı yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı

Başvuru sahibi: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

Referans No: TRC2/20/CMDP/08

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 20 Ağustos 2021 Cuma günü                                                              Saat: 14.00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Viranşehir Kaymakamlığı Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinden veya www.viransehir.gov.tr ve www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.viransehir.gov.tr ve www.karacadag.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.


Teklifler, 20/08/2021 tarihinde, saat 14:15’de ve Viranşehir Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İhale Dosyası için tıklayınız.