2013 Yılı Mayıs-haziran Dönemi Teknik Destek Başvuruları Sonuçlandı!

17 Temmuz 2013 Çarşamba 15:54
  • 2013 Yılı Mayıs-haziran Dönemi Teknik Destek Başvuruları Sonuçlandı!

Ajansımız tarafından 2013 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesi çerçevesinde; Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na (DYK) uygun olarak 01.05.2013 tarihinde Teknik Destek Programı ilan edilmiştir.

2013 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Mayıs – Haziran Döneminde Ajansımıza 5 (beş) destek talebi teslim edilmiştir. Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ile Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na uygun şekilde, teslim alınan destek taleplerinin Ön İncelemeleri ile Nihai Değerlendirmeleri, Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılmıştır.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda, Nihai Değerlendirme aşamasında elenen destek talebi olmamış ve 5 (beş) destek talebi başarılı olarak Asil Listede yer almıştır. 

Asil Liste için tıklayınız.

Destek talebi için Teknik Destek Programımıza başvuruda bulunan bütün kurum ve kuruluşlara teşekkür eder; sağlanacak desteklerin Bölgemizin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmasını temenni ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  15.07.2013  AJANS GENEL SEKRETERLİĞİ