2016 Yılı Mart - Nisan Dönemi Teknik Destek Başvuruları Sonuçlandı!

20 Mayıs 2016 Cuma 11:09
  • 2016 Yılı Mart - Nisan Dönemi Teknik Destek Başvuruları Sonuçlandı!

Ajansımız tarafından 2016 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesi çerçevesinde; Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na (DYK) uygun olarak 18.03.2016 tarihinde Teknik Destek Programı ilan edilmiştir.

2016 Yılı Teknik Destek Programı (Mart – Nisan Dönemi) kapsamında Ajansımıza 11 (onbir) destek talebi teslim edilmiştir. Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ile Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na uygun şekilde, teslim alınan destek taleplerinin Ön İncelemeleri ile Nihai Değerlendirmeleri, Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılmıştır.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda; Nihai Değerlendirme aşamasında 7 (yedi) destek talebi başarılı olup Asil Listede, 4 (dört) destek talebi ise yeterli puan alamayarak başarısız olmuş ve Elenen Listesinde yer almıştır.

Asil Liste için tıklayınız.

Elenen Listesi için tıklayınız.

Destek talebi hazırlayarak, Teknik Destek Programımıza başvuruda bulunan bütün STK, kurum kurum/ kuruluşlara ve üniversitelerimize teşekkür eder; sağlanacak desteklerin Bölgemizin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmasını temenniederiz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  20.05.2016  AJANS GENEL SEKRETERLİĞİ