2017 Yılı Teknik Destek Kasım Aralık Dönemi Sonuçları Açıklandı

20 Nisan 2018 Cuma 18:50
  • 2017 Yılı Teknik Destek Kasım Aralık Dönemi Sonuçları Açıklandı

Ajansımız tarafından 2017 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesi çerçevesinde; Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na (DYK) uygun olarak 2017 yılında Teknik Destek Programı ilan edilmiştir.

 

2017 Yılı Teknik Destek Programı (Kasım- Aralık Dönemi) kapsamında Ajansımıza 30 (Otuz) destek talebi teslim edilmiştir. Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ile Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na uygun şekilde, teslim alınan destek taleplerinin Ön İncelemeleri ile Nihai Değerlendirmeleri, Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılmıştır.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda; Nihai Değerlendirme aşamasında 25 (Yirmi Beş) destek talebi başarılı olup Asil Listede, 5 (Beş) destek talebi ise yeterli puan alamayarak başarısız olmuş ve Elenen Listesinde yer almıştır.


Asil Liste için tıklayınız.


Elenen Listesi için tıklayınız.


Teknik Destek Programımıza başvuruda bulunan bütün STK, kurum/kuruluşlara ve üniversitelerimize teşekkür eder; verilecek eğitimlerin Bölgemizin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmasını temenni ederiz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  20.04.2018 AJANS GENEL SEKRETERLİĞİ