Ajansımızdan Belediye Personellerine Stratejik Plan Hazırlama Eğitimi

27 Ağustos 2019 Salı 11:33
  • Ajansımızdan Belediye Personellerine Stratejik Plan Hazırlama Eğitimi

Ajansımızın sorumluluk alanında bulunan kamu kurumlarının kurumsal kapasitelerinin artırılmasına yönelik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Ajansımız, Diyarbakır ve Şanlıurfa Büyükşehir ve ilçe belediye personellerine 2 günlük Uygulamalı Stratejik Plan Hazırlama eğitimi verdi. Belediyelerin 5 yıllık yatırım, bütçe ve uygulamalarının çerçevesini oluşturan Stratejik Planların uygun teknikle ve içerikle hazırlanması ve uygulanmasına yönelik verilen eğitime her iki ildeki belediyelerden stratejik plan hazırlamakla sorumlu birimlerden toplam 57 kişi katıldı. Eğitimlerde Strateji Odaklı Yönetim ve Belediyelerde Yönetim Araçları, Stratejik Plan Hazırlamada Kritik Kavramlar, Stratejik Plan Hazırlama Örnekleri, Stratejik Plan Hazırlama Yol Haritası ve Strateji Haritası Oluşturulması konuları uygulamalı bir şekilde işlendi.
Ajansımızdan Belediye Personellerine Stratejik Plan Hazırlama EğitimiAjansımızdan Belediye Personellerine Stratejik Plan Hazırlama EğitimiAjansımızdan Belediye Personellerine Stratejik Plan Hazırlama EğitimiAjansımızdan Belediye Personellerine Stratejik Plan Hazırlama Eğitimi