Kurum/firma Unvanı: Diyarbakır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

Kurum/Firma Unvanı: Diyarbakır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği

Mal Alımı için ihale ilanı Diyarbakır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile DiyarbakırdaMega Sanayi Alt ve Üst Yapı Geliştirme ve Eğitim Merkezi Projesiiçin bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Mal Alımı İhale İlanı 
Başvuru sahibi: Diyarbakır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği 
Referans No: TRC2/18/SANAYİ/0029
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 22 Kasım 2018 Perşembe Saat: 16:00


İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası DESOB Binası Bağcılar Mah. Amid Cad. 1102. Sk Toptancılar Sitesi Bağlar / DİYARBAKIR adresinden veya www.desob.com.tr ile www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati:22.11.2018 saat 16:00

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.desob.com.tr ve www.karacadag.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 22/11/2018 tarihinde, saat 17:00’de ve Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, DESOB Binası Bağcılar Mah. Amid Cad. 1102. Sk Toptancılar Sitesi Bağlar / DİYARBAKIR adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.ihale evrakları

--------------------------------------------