İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ( Elektrik Altyapı İşi)
Bu bölümde Projenizin Uygulama aşamasında yapmanız gerekenlere ilişkin açıklamaları barındıran rehberler, ihtiyacınız olan belgeler ve şablonlar ile KAYS Kullanım Kılavuz ve videolarını bulabilirsiniz.

İhale İlanı - Kurum / Firma Unvanı: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (Elektrik Altyapı İşi)

Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı, 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Viranşehir Organize Sanayi Bölgesinde TRC2/19/SANAYİ/0022 nolu Viranşehir Osb Altyapı (Yol, Atık su, Yağmursuyu, İçme suyu) Eksiklerinin Giderilmesi Projesi (Elektrik Altyapı İşi) İnşaatı için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Konu: Yapım İşi İhale İlanı (Elektrik Altyapı İşi)

Başvuru sahibi: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

Referans No: TRC2/19/SANAYİ/0022

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 31 Ağustos 2020 Pazartesi günü  Saat: 11.00

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Viranşehir Kaymakamlığı Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinden veya http://www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.karacadag.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.


Teklifler, 31/08/2020 tarihinde, saat 11:15’de ve Viranşehir Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Yenişehir Mah. 1791. Sok No:2 Hükümet Konağı Viranşehir-Şanlıurfa adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

Not: Viranşehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 2019 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı desteklenen Viranşehir Osb Altyapı (Yol, Atıksu, Yağmursuyu, İçmesuyu) Eksiklerinin Giderilmesi Projesi (Elektrik Altyapı İşi) projesi için yapacağı Yapım İşi ihalesinde 25/08/2020 tarihi itibarıyla Zeyilname (Sehven yazılı marka ibareleri kaldırılmıştır.) yapılmıştır. Güncel İhale Dokümanı aşağıdadır.

 

 

İhale dosyası için tıklayınız.