Ajansımız Yönetim Kurulu Toplantısı Diyarbakır'da Gerçekleşti

15 Şubat 2022 Salı 12:42
  • Ajansımız Yönetim Kurulu Toplantısı Diyarbakır'da Gerçekleşti

Karacadağ Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin başkanlığında gerçekleştirildi. Ajansımızın Diyarbakır’daki Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıya Ajans Yönetim Kurulu Başkan Vekili Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek ile Ajans Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral katıldı.

Toplantıda ajansın 2022 yılı hizmet içi eğitim programı, insan kaynakları politikası, mali karar ve işlemlere ilişkin süreç akım şeması, uygulanmakta olan mali destek programları kapsamında alınan süre uzatım ve fesih kararları görüşüldü.

Ajans tarafından yürütülen ve uygulaması tamamlanan çeşitli proje ve raporların da değerlendirildiği toplantıda sürdürülebilir kalkınma ve rekabet gücü açısından önemli fırsatlardan yararlanılması, yatırım ortamına yönelik tehdit ve risklerin önlenmesi, bölgenin yenilik ve girişimcilik kapasitesinin geliştirilmesine yönelik fizibilite desteği programı kapsamında ajansa yapılan proje başvuruları görüşülerek karara bağlandı.

Ajansımız Yönetim Kurulu Toplantısı Diyarbakır'da Gerçekleşti