Hayallerinizi Ertelemeyin Projeye Dönüştürün

18 Mayıs 2011 Çarşamba 11:43
  • Hayallerinizi Ertelemeyin Projeye Dönüştürün

Karacadağ Kalkınma Ajansı olarak, KOBİ’lere ve turizme ‘can katacak’ projelerinizi bekliyoruz. Gelişen Türkiye ekonomisinden pay almak için fazla zaman kaybetmeyin, fikir aşamasındaki projelerinizi hazırlayın biz size destek olalım.

Karacadağ Kalkınma Ajansı olarak, KOBİ’lere ve turizme ‘can katacak’ projelerinizi bekliyoruz. Gelişen Türkiye ekonomisinden pay almak için fazla zaman kaybetmeyin, fikir aşamasındaki projelerinizi hazırlayın biz size destek olalım. Geçen yıl Diyarbakır ve Şanlıurfa ekonomisine proje sahipleri ile birlikte yaklaşık 45 milyon TL'lik kaynak sağlayan Ajansımız, bu yıl bölge ekonomisine ivme kazandıracak projelere hibe desteği vermek için start veriyor.

Hibe programlarımızın içeriğini tanıtacağımız 2011 Yılı Mali Destek Programları Teklif Çağrısı Tanıtım Toplantısı’nın ilki Şanlıurfa İl Özel İdaresi Konferans Salonu’nda 23 Mayıs 2011’de saat 14.00’de gerçekleştirilecek.


Teklif Çağrısı Tanıtım Toplantıları’nın ikincisi Diyarbakır Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Sanat Merkezi’nde 27 Mayıs 2011’de saat 15.30’da düzenlenecek.