Sağlık Çalıştayı

24 Ağustos 2010 Salı 16:56
  • Sağlık Çalıştayı
  • Sağlık Çalıştayı
  • Sağlık Çalıştayı
  • Sağlık Çalıştayı

2010 yili Ön Bölgesel Çalisma Plani hazirlik çalismalari kapsaminda organize edilen Saglik Çalistayi, 20.01.2010 tarihinde saat 10.00’ da Diyarbakir Sanliurfa Kalkinma Ajansi hizmet binasinda, 21.01.2010 tarihinde saat 10.00’ da ise Sanliurfa Ticaret ve Sanayi Odasinda gerçeklestirildi.

Baskanligini Dicle Üniversitesi Tip Fakültesi Ögretim Üyesi Prof. Dr. Cumhur KILINÇ’in yaptigi Diyarbakir’daki çalistaya ayrica Il Planlama Müdürü M.Sait ÖZELÇI, Il Saglik Müdür Yrd. Dr. Nihat YAVUZ, Büyüksehir Belediyesi. Saglik Isleri Daire Baskani Nedim YASLI ile Diyarbakir Tabipler Odasi, Diyarbakir Ticaret ve Sanayi Odasi ve Özel Family Tip Merkezi’nden temsilciler katildi.

 Baskanligini Il Saglik Müdür Yrd. Dr. Mahmut ÇIRIS’in yaptigi Sanliurfa’daki çalistaya ise Sanliurfa Ticaret ve Sanayi Odasi Baskan. V. Osman BAYSAL, Il Milli Egitim Md. Yrd. Bekir AYHAN, AGRO GAP Önder Çiftçi Dernegi Baskani Mehmet MELIK ile Harran Üniversitesi, Il Özel Idaresi,  Ticaret Borsasi ve GAPOTÜTDER’den temsilciler katildi.

Ajans Genel Sekreterimiz Dr. Ilhan KARAKOYUN’ un yaptigi konusmayla baslayan çalistaylarda, Ajans uzman personelleri Diyarbakir Sanliurfa Kalkinma Ajansi ve sektörel arastirma raporu hakkinda sunum yapti. Ardindan SWOT ( GZFT ) analizi hakkinda katilimcilara kisa bir bilgi verildikten sonra tüm çalistay üyelerin katilimiyla SWOT analizi düzenlendi.