Diyarbakır İli 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayları Ajansımızın Teknik Desteği ile Gerçekleştirildi

16 Ocak 2019 Çarşamba 18:11
  • Diyarbakır İli 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayları Ajansımızın Teknik Desteği ile Gerçekleştirildi

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan “2023 Eğitim Vizyonunda” belirtilen 19 temanın il ve ilçe düzeyinde durum analizi ve eylem planı hazırlanması için Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi konferans salonunda 14-15 Ocak 2019 tarihlerinde çalıştaylar düzenlenmiştir.

Ajansımız Planlama Programlama ve Koordinasyon Birimi uzmanlarından Yüksek Şehir ve Bölge Plancısı Zühal Çelebi Deniz Çermik İlçesine, Planlama Programlama ve Koordinasyon Birimi uzmanlarından Sevin Demirbaş Yay Silvan ilçesine ait çalıştay masalarında moderatör/kolaylaştırıcı olarak görev yapmıştır. Program Yönetim Birimi uzmanlarından Adnan Tuzcu ve Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı M.Adnan Aksoy ise Çüngüş ve Silvan ilçesi çalıştaylarına katkı sağlamıştır. Ayrıca çalıştay öncesinde, çalıştaya hazırlık süreciyle ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimine Ajansımız tarafından çalıştay yönetimiyle ilgili bilgilendirmede bulunulmuştur.

Diyarbakır İli 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayları Ajansımızın Teknik Desteği ile GerçekleştirildiDiyarbakır İli 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayları Ajansımızın Teknik Desteği ile GerçekleştirildiDiyarbakır İli 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayları Ajansımızın Teknik Desteği ile Gerçekleştirildi