2018 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Dönemi Sonuçları Açıklandı

3 Ağustos 2018 Cuma 08:58
  • 2018 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Dönemi Sonuçları Açıklandı

Ajansımız tarafından 2018 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesi çerçevesinde; Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na (DYK) uygun olarak 11.05.2018 tarihinde Teknik Destek Programı ilan edilmiştir.

2018 Yılı Teknik Destek Programı (Mayıs- Haziran dönemi) kapsamında Ajansımıza 23 (Yirmiüç) destek talebi teslim edilmiştir. Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ile Kalkınma Ajansları Destek Yönetim Kılavuzu’na uygun şekilde, teslim alınan destek taleplerinin Ön İncelemeleri ile Nihai Değerlendirmeleri, Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılmıştır.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda; Ön İnceleme aşamasında 2 (İki) destek talebi elenmiş; Nihai Değerlendirme aşamasında 17 (Onyedi) destek talebi başarılı olup Asil Listede, 4 (Dört) destek talebi ise yeterli puan alamayarak başarısız olmuş ve Elenen Listesinde yer almıştır.


Asil Liste
için tıklayınız.

Elenen Listesi için tıklayınız.

Teknik Destek Programımıza başvuruda bulunan bütün STK, kurum/kuruluşlara ve üniversitelerimize teşekkür eder; verilecek eğitimlerin Bölgemizin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmasını temenni ederiz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  03.08.2018 AJANS GENEL SEKRETERLİĞİ
2018 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-haziran Dönemi Sonuçları Açıklandı
Duyurular
Duyurular