T.C. Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Giriş Sınavı İlanı

28 Kasım 2019 Perşembe 08:47

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansına (KUDAKA) 15.07.2018 tarihli ve 30479 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 29.05.2019 tarihli ve 30788 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TRA1 Düzey 2 Bölgesinin (Erzurum-Erzincan-Bayburt) kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, yenilikçi, üretken, çözüm odaklı, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 9 (dokuz) Uzman Personel, 1 (bir) Hukuk Müşaviri, 1 (bir) İç Denetçi ve 3 (üç) Destek Personeli alımı yapılacaktır

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın merkezi Erzurum ili olup, Ajans’ın faaliyet alanı Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerinden oluşmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olan uzman ve destek personeli bu illerden Ajans’ın uygun göreceği herhangi birinde çalışmayı kabul edeceklerdir. İç Denetçi ve Hukuk Müşaviri ise Ajansın merkez ofisinin bulunduğu Erzurum İlinde görevlendirilecektir.

Sınav Takvimi ve Sınava Başvuru Yeri

İLAN TARİHİ

18 Kasım 2019

SINAV BAŞVURU TARİHLERİ

09 Aralık – 23 Aralık 2019

SÖZLÜ SINAVA KATILMAYA HAK KAZANACAK ADAYLARIN İLANI

03 Ocak 2020

SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ

15-16-17 Ocak 2020

SINAV BAŞVURU ADRESİ

sinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

SINAV YERİ

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı, Cumhuriyet Caddesi No:3 25100, Yakutiye/ERZURUM

İLAN VE SINAV SONUÇLARININ İLAN EDİLECEĞİ ADRES

www.kudaka.org.tr


Alınması planlanan personeller için aranan tüm şartlar, başvuru için istenen belgeler, yarışma sınavının içeriği, yeri ve zamanı ve diğer tüm hususların bulunduğu personel alım ilanının tam metni Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansının web sitesi olan www.kudaka.org.tr temin edilebilir.


Kamuoyuna ilanen duyurulur.

T.C. Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Giriş Sınavı İlanı
Duyurular
Duyurular