ENHANCER Projesi Makine ve Ekipmanları, Metal Üretimi ve Tamiri Sektörü Teknik Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı

28 Aralık 2023 Perşembe 15:18
  • ENHANCER Projesi Makine ve Ekipmanları, Metal Üretimi ve Tamiri Sektörü Teknik Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Uyum için Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi (ENHANCER) Projesi” kapsamında ‘’Makine ve Ekipmanları, Metal Üretimi ve Tamiri Sektörü Teknik Girişimcilik Eğitimi” başlayacaktır. Eğitim, Konya, Ankara, Kayseri ve Şanlıurfa illerinde ikamet eden Türk vatandaşları ve geçici koruma altındaki Suriyeli girişimci ve girişimci adaylarına yönelik, 2024 yılının Ocak ayında arasında çevrimiçi ve yüz yüze olarak düzenlenecektir.


- Makine Girişimciliği Ekosistemine Giriş


- Bir Şirket Nasıl Kurulur?


- Ekip Oluşturma ve Çatışma Yönetimi


- Pazarlama Stratejileri


- İş Planı Hazırlama


- Ürün Planı, Ürün Farklılaştırılması


- Satış Sonrası Hizmetler


- Kalite Güvencesi


- Pazar Araştırması ve İhracat Stratejileri


- Proje Yönetimi


- Teşvik ve Hibeler

gibi Makine ve Ekipmanları, Metal Üretimi ve Tamiri Sektörü ile ilgili çeşitli konuları içeren çevrimiçi ve yüz yüze eğitim başvuruları için kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz:


ENHANCER Eğitim Başvurusu İçin Tıklayınız


ENHANCER kapsamında Şanlıurfa’daki eğitimler 11-12-13-14 Ocak tarihlerinde, 09:00-16:30 saatleri arasında sınıf içi yüz yüze eğitim, 16:30-19:30 saatleri arasında saha gezisi şeklinde gerçekleşecektir. 17-18-19-20-21 Ocak tarihlerinde ise online eğitimler gerçekleştirilecektir.

ENHANCER Projesi kapsamındaki Makine ve Ekipmanları, Metal Üretimi ve Tamiri Sektörü Teknik Girişimcilik Eğitimi, girişimcilerin ileri seviyede beceriler kazanması ve iş bağlantılarının geliştirilmesini hedeflemektedir.

Enhancer Projesi Makine ve Ekipmanları, Metal Üretimi ve Tamiri Sektörü Teknik Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı
Duyurular
Duyurular